Wyniki Wielkanocnego Konkursu Ciastkożerców

spot_img

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie zdjęcia przysłane w komentarzach na tegoroczny Wielkanocny Konkurs! Zawsze jest mi ogromnie miło czytać o Waszych cukierniczych sukcesach i jestem dumna jakby to były moje własne ;) Weekend spędziłam na oglądaniu Waszych zdjęć i czytaniu komentarzy. Jak zwykle miałam trudne zadanie z wyborem zwycięskich prac, tym bardziej, że ten konkurs był rekordowy pod względem przesłanych zdjęć. Poniżej lista wygranych wypieków :)

Wyniki wielkanocnego konkursu Ciastkożerców 2020

Nagroda główna

Blender Braun MQ 785 trafia do Kornelii za przepiękny tort inspirowany przepisem na ciasto Leśny Mech. Nagrodę przyznaję za trud włożony w przygotowanie tortu, kreatywne podejście do tematu i estetykę wykonania :) Gratulacje Kornelio! Dane do wysyłki nagrody prześlij proszę na mój adres mailowy kontakt@ciastkozercy.pl

Wyniki konkursu wielkanocnego Ciastkożercy 2020

Wyniki konkursu wielkanocnego Ciastkożercy 2020

Bony podarunkowe do Sklepu Ciastkożercy o wartości 100 zł 

Do przesłania bonu podarunkowego wystarczy mi Wasz adres mailowy, proszę o wiadomość na kontakt@ciastkozercy.pl

1. Pierwszy z bonów trafia do Madlen64 za zdjęcia pełne radości ze wspólnego pieczenia :) Możecie zobaczyć je m.in. w komentarzach pod przepisami na ciasteczka maślane i mazurek z kajmakiem.

Wyniki konkursu wielkanocnego Ciastkożercy 2020

Wyniki konkursu wielkanocnego Ciastkożercy 2020

Wyniki konkursu wielkanocnego Ciastkożercy 2020

2. Kolejny bon trafia do trafia do Miśki za piękne wypieki i dopracowane aranżacje zdjęć :) Możecie zobaczyć je pod wpisami z przepisami na babkę jogurtową i sernik bez spodu.

Wyniki konkursu wielkanocnego Ciastkożercy 2020 Wyniki konkursu wielkanocnego Ciastkożercy 2020

3. Ostatni z bonów zgarnia Sławomir w dowód uznania mazurkowego debiutu i babeczek z budyniem. Jury w składzie: autorka bloga, chciało by serdecznie pogratulować kreatywności, dbałości o detale oraz tego, że udało się mu je rozbawić ;)

Wyniki konkursu wielkanocnego Ciastkożercy 2020 Wyniki konkursu wielkanocnego Ciastkożercy 2020 Wyniki konkursu wielkanocnego Ciastkożercy 2020 Wyniki konkursu wielkanocnego Ciastkożercy 2020

Dziękuję Wam jeszcze raz za wspólną zabawę!

Uściski ❤️

Róża

Wasze ulubione:

Zobacz też: