Jesienny Konkurs Ciastkożercy & Ib Laursen

spot_img

EDIT: Wyniki konkursu!

Kochani, ostatnio tyle się dzieje, że po raz pierwszy zdarzyło mi się nie rozstrzygnąć konkursu w terminie. Wybaczcie to jednodniowe opóźnienie. Dziękuję za wszystkie zdjęcia i komentarze. Każdy sprawia mi zawsze ogromną radość :) Wszystkie osoby nagrodzone proszę o maila na kontakt@ciastkozercy.pl .

1 miejsce Nagroda Główna Zestaw Umilaczy Ib Laursen

Katarzyna Sa za babeczki dyniowe z budyniem. Kasiu, cudowne zdjęcie, klimatyczne, jesienne, piękne! Gratulacje! :)

Wyróżnienie I bon o wartości 100 zł do Sklepu Ciastkożercy

Ewelina Karpiak za magdalenki.

Wyróżnienie II bon o wartości 100 zł do Sklepu Ciastkożercy

Dorota Brajewska za gruszki w cieście.

Wyróżnienie III bon o wartości 100 zł do Sklepu Ciastkożercy

Natalia Końca za Mini Pavlove

 

Z okazji początku jesienni mam dla Was kolejny konkurs na Ciastkożercach :) Jesienny Konkurs Ciastkożercy & Ib Laursen to proste jak zawsze zasady i zestaw jesiennych umilaczy marki Ib Laursen do wygrania! Oprócz nagrody głównej czekają na Was również bony upominkowe do mojego sklepu :) Szczegóły poniżej, zostawiam także link do regulaminu.

Jesienny Konkurs Ciastkożercy & Ib Laursen

Co zrobić, żeby wygrać?

Upieczcie dowolne jesienne ciacho, deser lub ciasteczka korzystając z przepisów na moim blogu. Jeśli brak Wam pomysłów, zajrzyjcie do zakładki Jesień. Zróbcie zdjęcie Waszego wypieku i pochwalcie się w komentarzach na blogu. Komentarze ze zdjęciami możecie zostawiać pod dowolnym przepisem, który wykorzystaliście do stworzenia własnych wypieków lub który był dla Was inspiracją. Nie musi być kropka w kropkę! Eksperymenty w kuchni są super! :)

Jesienny Konkurs Ciastkożercy & Ib Laursen

Nagrody

Nagroda główna to Zestaw jesiennych umilaczy marki Ib Laursen o wartości ponad 400 zł. W skład zestawu wchodzą: komplet naczyń żaroodpornych, bawełniana makrama, świeczka zapachowa, bawełniana narzuta na łóżko, ściereczka kuchenna, płyn do kąpieli, zapachowe mydło do rąk. Wszystkie te produkty wraz z dokładnym opisem możecie zobaczyć u mnie w Sklepie Ciastkożercy w kategorii Ib Laursen. 

Jesienny Konkurs Ciastkożercy & Ib Laursen

Nagrody dodatkowe to 3 bony upominkowe o wartości 100 zł do mojego Sklepu Ciastkożercy Bony będzie można zrealizować zarówno stacjonarnie w Katowicach jak i przez sklep internetowy.

Czas trwania konkursu

25.09.2020. – rozpoczęcie konkursu
23.10.2020. – zakończenie konkursu
25.10.2020. – ogłoszenie wyników konkursów

Wysyłka nagrody

Nagrodę wysyłam jedynie na terenie Polski. Zwycięzców proszę o przesłanie danych do wysyłki na mój adres mailowy kontakt@ciastkozercy.pl (Wasze dane osobowe zgodnie z polityką prywatności są wykorzystane jedynie do przesłania paczki).

Regulamin konkursu

Jeśli coś jeszcze nie jest dla Was jasne, po szczegóły zajrzyjcie do regulaminu.

Z niecierpliwością czekam na Wasze zdjęcia i trzymam kciuki! :)

Róża

 

Wasze ulubione:

Zobacz też: