Wielkanocny Konkurs Ciastkożerców

spot_img

Znacie kogoś, kto nie piecze nic na Wielkanoc? Ja chyba nie. A skoro i tak wszyscy będziemy coś piec, dlaczego nie połączyć przyjemnego z… przyjemnym? :) To już kolejna odsłona Wielkanocnego Konkursu Ciastkożerców. Tym razem do wygrania miętowy toster SMEG. Będzie się prezentować pięknie w każdej kuchni! Do mojej też przymierzałam ;)

Co zrobić, żeby wygrać?

Upieczcie dowolne wielkanocne ciacho, korzystając z przepisów na moim blogu. Jeśli brak Wam pomysłów, zajrzyjcie do zakładki Wielkanoc. Znajdziecie tam nie tylko przepisy na tradycyjne babki, ale też sporo inspiracji na wesołe dziecięce babeczki i mazurki. Zróbcie zdjęcie Waszego wypieku i pochwalcie się w komentarzach na blogu. Komentarze ze zdjęciami możecie zostawiać pod dowolnym przepisem, który wykorzystaliście do stworzenia własnych wypieków lub który był dla Was inspiracją. Nie musi być kropka w kropkę! Eksperymenty w kuchni są super! :)

Czas trwania konkursu:

25.03.2019. – rozpoczęcie konkursu
25.04.2019. – zakończenie konkursu
28.04.2019. – ogłoszenie wyników konkursów

Wysyłka nagrody

Nagrodę wysyłam jedynie na terenie Polski. Zwycięzcę proszę o przesłanie danych do wysyłki na mój adres mailowy kontakt@ciastkozercy.pl (Wasze dane osobowe zgodnie z polityką prywatności są wykorzystane jedynie do przesłania paczki).

Wielkanocny konkurs ciastkożerców

Regulamin konkursu

Jeśli coś jeszcze nie jest dla Was jasne, po szczegóły zajrzyjcie do regulaminu.

Z niecierpliwością czekam na Wasze zdjęcia i trzymam kciuki! :)

Róża

Wasze ulubione:

Zobacz też: