Wyniki Bożonarodzeniowego Konkursu 2019

spot_img

Dziękuję Wam za udział w kolejnej edycji Bożonarodzeniowego Konkursu Ciastkożerców! Czytanie Waszych komentarzy i oglądanie tyłu pięknych zdjęć to prawdziwa przyjemność. Dzięki nim świąteczna atmosfera trwa u mnie nieco dłużej. W tym roku za komentarze ze zdjęciami wypieków można było wygrać zestaw garnków Tefal Ingenio i 3 nagrody dodatkowe w postaci bonów do Sklepu Ciastkożercy . Odpisałam na dziesiątki Waszych komentarzy – czasem szło mi szybciej, częściej wolniej.. Ale widziałam każdy! Ucząc się na doświadczeniach z poprzednich lat, w tym roku zostawiłam sobie nieco więcej czasu na dokładne przejrzenie wszystkich nadesłanych komentarzy. To był strzał w 10, bo było ich ogromnie dużo! :) Nie przedłużając: przedstawiam Wam listę zwycięzców!

Nagroda główna

Główna nagroda trafia do Marleny R, za bardzo nietypowy domek z piernika.

Bony podarunkowe do Sklepu Ciastkożercy

Bony podarunkowe o wartości 50 zł każdy do mojego Sklepu Ciastkożercy , gdzie znajdziecie akcesoria cukiernicze i dekoracje na przyjęcia, trafiają do:

1. Magdaleny Podolskiej, która upiekła świąteczną wersję babeczek bananowych

2. Katarzyny Sa, za przepiękne zdjęcie tarty z jabłkami.

3. Bea Tki, która zrobiła piękny zimowy tort z żurawiną

Moje Drogie Panie! Serdecznie gratuluję Wam talentu, dobrego smaku i kreatywności :) Proszę o kontakt na kontakt@ciastkozercy.pl w celu podania danych do wysyłki nagrody.

Wasze ulubione:

Zobacz też: