Bożonarodzeniowy Konkurs Ciastkożerców 2019

spot_img

Z okazji zbliżających się świąt mam dla Was kolejną edycję Bożonarodzeniowego konkursu Ciastkożerców. W tym roku za zdjęcia świątecznych wypieków można wygrać zestaw garnków Tefal Ingenio i 3 nagrody dodatkowe w postaci bonów do Sklepu Ciastkożercy :) 

EDIT: 07.01.2020 Zapraszam po wyniki do tego wpisu :)

Bożonarodzeniowy Konkurs Ciastkożerców 2019

Co zrobić, żeby wygrać?

Upieczcie dowolne świąteczne ciacho, ciasteczka, pierniczki czy deser korzystając z przepisów na moim blogu. Jeśli brak Wam pomysłów, zajrzyjcie do zakładki Boże Narodzenie. Znajdziecie tam nie tylko przepisy na świąteczne pierniki i poradnik lukrowania, ale też sporo inspiracji na serniki i makowe desery. Zróbcie zdjęcie Waszego wypieku i pochwalcie się w komentarzach na blogu. Komentarze ze zdjęciami możecie zostawiać pod dowolnym przepisem, który wykorzystaliście do stworzenia własnych wypieków lub który był dla Was inspiracją. Nie musi być kropka w kropkę! Eksperymenty w kuchni są super! :)

Bożonarodzeniowy Konkurs Ciastkożerców 2019

Czas trwania konkursu:

06.12.2019. – rozpoczęcie konkursu
05.01.2020. – zakończenie konkursu
07.01.2020. – ogłoszenie wyników konkursów

Bożonarodzeniowy Konkurs Ciastkożerców 2019

Wysyłka nagrody

Nagrodę wysyłam jedynie na terenie Polski. Zwycięzcę proszę o przesłanie danych do wysyłki na mój adres mailowy kontakt@ciastkozercy.pl .

Po więcej szczegółów możecie zajrzeć do REGULAMINU KONKURSU.

Po potrzebne akcesoria cukiernicze i dekoracje zapraszam Was serdecznie do mojego sklepu. Wystarczy kliknąć na zdjęcie :)

Sklep Ciastkożercy Patery

Udanych świątecznych wypieków i powodzenia! :)

Sklep Ciastkożercy wszytko na przyjęcie

Wasze ulubione:

Zobacz też: